Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański zaprasza Państwa na wystawę pt. MĘSKI PUNKT WIDZENIA w formie on-line.

Poniższa ekspozycja to finał kolejnego projektu Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański wykonanego we współpracy ze Starogardzkim Towarzystwem Fotograficznym im. Pawła Strehlau.

Wystawa dokumentuje kolejną, niezapomnianą przygodę

z obiektywem oraz sztuką fotografii, podjętą konsekwentnie, tym raz z myślą o Dniu Mężczyzny obchodzonym 10 marca każdego roku.

Na zdjęciach w roli głównej prezentują się Panowie, Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Starogardzie Gdańskim oraz gościnnie Uczestnicy Dziennego Domu Senior + Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim. Autorem zdjęć jest pani Edyta Lichy, z którą przed obiektywem spotkaliśmy się nie po raz pierwszy.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy projekt tego typu podjęty przez ŚDS.

W marcu 2019 światło dzienne ujrzała wystawa fotografii pań, Uczestniczek Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Dziennego domu Senior + MOPS w Starogardzie Gdańskim pn. ,, Oblicza Kobiecości” przegotowana przez ŚDS w partnerstwie

z w/wym. towarzystwem fotograficznym. Ciekawe czy pamiętacie te portrety? My pamiętamy portrety i emocje im towarzyszące: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=sdsstarogard...